Telenews

GJIGANTI I NDËRTIMIT – AL TRADE VENDOS GURTHEMELIN E RI NË KOMPLEKSIN LINDA

Dje është vënë gurthemeli i Objektit E në kompleksin Linda në Fushë Kosovë, kompleks i cili është shndërruar në sinonim të ndërtimit kualitativ dhe modern, po ashtu shumë shpejt pritet të vihet edhe gurthemeli tek Objekti tjetër A2.

Pavarësisht situatës së krijuar në tregjet botërore, Al Trade po vazhdon të dëshmojë përkushtimin e madh që ka në realizimin e projekteve të saj.

Rruga e nisur drejt plotësimit të premtimeve të dhëna para klientelës po vazhdon me punë të pandalshme, përplot motiv e vullnet!

Plot 23 vjet rrugëtim, gjatë së cilit, së bashku kemi kaluar sfida e kemi shënuar suksese të mëdha!

Al Trade ndërtimin e rehatinë i ka me t’leme e jo me t’bleme!
Së bashku, jemi të lumtur! Al Trade Center
Për më shumë informata kontaktoni Al Trade Center në: 
0800 77 770 (pa pagesë) dhe +383 49 777 127+383 43 989 111+383 44 976 777
info@altradecenter.com
altradecenter.com 

Të ngajshme

Për nder të Ramazanit, Al Trade Market lanson ofertën me super-çmime të lira

Donat Hashani

Përfaqësuesit e Komunës e Strugës marrin pjesë në panairin e turizimit ”ITF Kosova 2023”

Donat Hashani

Bonita Luxury Resort: E bukur, relaksuese dhe luksoze – Bonita Luxury Resort

Miftar Zejnullahu