Telenews

Heidi Baci i thur poezinë e këndshme dashurisë me Romeo Veshajn

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj po vazhdojnë të shijojnë në masë të madhe lidhjen e tyre.

Dyshja, të cilët u takuan në edicionin e tretë të Big Brother VIP, kohë të shumtë janë duke kaluar me njëri-tjetrin.

Ata ndodhen aktualisht në pushime, ndonëse nuk kanë munguar me imazhe e video të përbashkëta.

Ka qenë së fundmi modelja shqiptare që i ka dedikuar një poezi partnerit të saj.

Më poshtë ua sjellim vargjet e dashurisë së Heidit drejtuar Romeos:

“Dashuroj çdo gjë që është ndryshe, e dashuroj adrenalinën, me ty ka kuptim.

Dashuroj gjithçka që është e çmendur. Dashuroj gjithçka të kripur, çdo gjë që gërryhet, që mbetet, që të ndryshon përgjithmonë…

Dashuroj gjithçka që lë gjurmë.. pak si heronjtë.

Dashuroj gjithçka që jemi ne”. 

Të ngajshme

Bardhi mbyll zyrtarisht kontratën me menaxhimin e SBS dhe Jetmir Agaj

Erzana Fazliu

Soni Malaj: Nuk kam ndjekur çunat, por punën!

Erzana Fazliu

Reagimi i Piques kur në një stadium lëshohet kënga e Shakiras

Erzana Fazliu