Telenews

Kejsi publikon foto provokuese, tregon tatuazhin në vendin intim

Ish-banorja e “BBV2”, Kejsi Mejdini, është tepër aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar në profilin e saj, në rrjetin social “Instagramit”, një fotografi teksa ka zbuluar për të gjithë ndjekësit tatuazhin e saj të ri, të cilin nuk e ka bërë në një vend të zakonshëm.

Ajo shfaqet duke pozuar në një mënyrë sensuale, teksa ul poshtë me dorë pantallonat e saj, duke zbuluar të brendshmet dhe të pasmet e saj, sipër të cilave shkruhet “bebe”.

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj