Telenews

Kiara e publikoi këtë fotografi me fustan provokues, Luizi i bën komentin epik!

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Kiara se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të ngushtë dhe të shkurt, Kiara shfaqet super hot.

Ndërsa nuk ka munguar as reagimi i burrit të saj, Luiz Ejllit.

‘Është dobësuar prandaj i ka rënë pak minifund. Falemnderit për mirëkuptimin’, ka qenë përshkrimi qe i ka bërë fotografive të Kiares, Luizi. /ORAinfo/

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Dafina fillon të qaj në mes të skenës, çka ndodhi me të

KushtrimGuraj

Gresa “hallakatet” pas ndarjes nga Gresa, ekspozon trupin para pasqyrës

KushtrimGuraj

Njihuni me vajzën e madhe të Fjolla Morinës, qenka bërë për martesë

KushtrimGuraj