Telenews

Luiz publikon foton e Kiarës me barkun e fryrë

Luizi më në fund e pranon se po bëhet baba, publikon foton e Kiarës me barkun e fryrë.

Luizi më në fund e pranon se po bëhet baba, publikon foton e Kiarës me barkun e fryrë

Prej javësh në rrjetet sociale dhe media po përflitet për një shtatzëni të mundshme të Kiara Titos.

Shkas për këtë u bënë disa postime të Luizit, i cili i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Së fundmi ai ka publikuar një foto krah një gruaje shtatzënë ku shkruan: Rrahjet më të ëmbla në botë!

Nuk dihet nëse Luizi me këto postime po na zbulon diçka apo thjeshtë po bënë shaka dhe krijon konfuzitet.

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj