Telenews

Në familjen e Robin Haxhiut ka festë

Festë në shtëpinë e Robin Haxhi Krasniqit.

Në familjen Krasniqi sonte ka festë!

Meysoni, djali i boksierit të njohur, Robinit, feston ditëlindjen e tij të parë.

Në disa sekuenca të ndara nga bashkëshortja e Robinit, Marigona, shohim pak nga festa e familjes Krasniqi dhe organizimi për ditëlindje.

Çifti duket jashtëzakonisht i lumtur në këtë ditë të veçantë për të birin.

 

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj