Telenews

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur Shkurte Gashi

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur, përcjell ORAinfo.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo duket se ka shtuar paksa peshë./ORAinfo/

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj