Telenews

Publikon pamje me fustan nusërie, po martohet Sara Hoxha?

Blogerja e njohur Sara Hoxha është tejet aktive në mediat sociale.

Blogerja ka postuar para disa minutave një ‘story’, ku është parë me një sy tjetër nga ndjekësit.

E veshur në një fustan të bardhë dhe i shkurtër ku shihet Sara, duke etiketuar kreatoren, ndjekësit krijuan disa pikëpyetje, se mos do ketë një dasëm nga Ledri dhe Sara.

E për këto duhet të presim, ani pse nga çifti nuk kemi ende një prononcim.

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj