Telenews

Rina Balaj qenka ‘tranu’ krejt, publikon pamje komplet e zhveshur nga banjo

Reperja e njohur kosovare, Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Shumë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Me postimin e fundit, duket se Rina ka vendosur të provokojë si asnjëherë më parë.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vaska dhe po duket tejet atraktive.

 

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj