Telenews

“Rrahjet më të ëmbla në botë”, Luizi me këtë foto konfirmon shtatzëninë e Kiarës?

Më një foto të ëmbël, Luizi konfirmoi shtatzëninë e Kiarës?

Kiara është shtatzënë! Ky ka qenë lajmi më i shpeshtë që ka qarkulluar së fundmi.

Ndonëse më herët të dy e mohuan diçka të tillë, së fundmi Luizi ka trazuar sërish ujërat.

Në një foto të ndarë në Instagram, ku këngëtari supozohet të jetë afër barkut të partneres së tij, ai shkruan:

“Rrahjet më të ëmbla në botë! “

Nuk dihet nëse e gjitha kjo është një shaka nga ana e Luizit apo ka diçka të vërtetë megjithatë këngëtari dhe fituesi i “Big Brother” e ka shprehur shpeshhërë dëshirën për t’u bërë baba.

Komento:

Komenti

Të ngajshme

Blerona Zeqiri dorëhiqet nga “RTV 21” pas 14 vitesh punë

KushtrimGuraj

Fero në Mekë, e Arbenita shfaqet provokuese nga palestra!

KushtrimGuraj

Pak ditë para lindjes, Pajtesa sjell imazhe të bukura me bark të fryrë

KushtrimGuraj