Telenews

11-SHET STARTUESE: FERONIKELI – DRITA

Tashmë janë publikuar edhe formacionet startuese të ndeshjes së fundit të xhiros së vikendit në futbollin e Kosovës mes Feronikelit dhe Dritës.
Feronikeli – Drita 14:00
Formacionet zyrtare
Feronikeli: Pas pak…
Drita: Maloku, Islami, Limani, Balde, Bardhoku, Broja, Namani, Jashari, Kryeziu, Krasniqi, Simonovski;

Të ngajshme

Ferizaj përfundon në procedurë disiplinore të FFK-së për ndeshjen kundër Dukagjinit

Furtuna Zejnullahu

Zyrtare: Rummenigge rikthehet te Bayerni

Flaka Ajeti

Përfundon gjyqi i dytë i Juventusit, merret vendimi përfundimtar pas marrëveshjes mes palëve

Flaka Ajeti