Telenews

55 aksidente dhe mbi 2 mijë tiketa për kundërvajtje brenda 24-orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24-orëshin e fundit janë shqiptuar 2012 tiketa për kundërvajtje.

Po ashtu, në këtë 24 orësh janë regjistruar 55 aksidente, ku 20 prej tyre janë më të lënduar, ndërsa 35 më dëme materiale, përcjell IndeksOnline.

Në raportin 24-orësh të policisë gjithashtu kanë njoftuar se janë arrestuar 9 persona.

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu