Telenews

A po vjen një duet i Eliza Hoxhë së PDK-së me Jehona Sopin e Lyrical Son-in?

Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha duket se nuk e ka lënë anash muzikën përkundër angazhimeve politike.
Hoxha ka publikuar në Instagram një fotografi me dy artistët, Jehona Sopi dhe Lyrical Son.
“N’mujshi me ditë çka po ndodhë” ka shkruar Hoxha duke aluduar në një bashkëpunim muzikor. Deputetja para se të merrej me politikë ka qenë një nga këngëtaret më të njohura të estradës.
https://www.instagram.com/p/Ca61lmwod1c/
 

Të ngajshme

Shaqir Cërvadiku publikon projektin e ri kushtuar vëllezërve Bytyqi të UÇK-së

Donat Hashani

S’ka më dyshime: Lotina e konfirmoi përfundimisht lidhjen me Mozzik

Donat Hashani

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

Erzana Fazliu