Telenews

Adrola Dushi shkëlqen në foton pa grim

adrola-dushi-shkelqen-ne-foton-pa-grim

Modelja shqiptare, Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare.

Ajo duket bukur me grim, por, më e bukur duket pa të.

Ajo ka shpërndarë në InstaStory një fotografi pa grim, në rrezet e diellit, dhe lijat e fytyrës së saj duken për mrekulli.

Adrola tregon se kujdeset shumë ndaj lëkurës.

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani