Telenews

Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, krijohen kolona të gjata

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku, të paktën në mes dy veturave, në rrugën Prishtinë-Podujevë, konkretisht në fshatin Besi.

Në vendin e ngjarjes ndodhet autoambulanca dhe pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata, teksa nuk dihet numri i të lënduarve.

Shkaqet e aksidentit për momentin janë të panjohura.

 

Të ngajshme

Ushtarja e FSK-së bëhet pjesë e Akademinisë Mbretërore britanike

Donat Hashani

Gjendet pa shenja jete një person në gjimnazin ‘Ahmet Gashi’ në Prishtinë, mjeku konstaton vdekjen

Donat Hashani

Kamberi: Dje Vuçiqi filloi të tregojë të vërtetën, por pati frikë nga opozita

Donat Hashani