Telenews

Aktori i njohur shpërthen në lotë pas këngës për dëshmorët (VIDEO)

 

 

Njerëzit në Kosovë i kanë shumë të freskëta plagët që i shkakoi lufta e fundit para 24 vitesh.

E sa herë që përmenden dëshmorët të gjithëve na rrënqethet trupi, njejtë siç ka ndodhur së fundmi edhe me aktorin e njohur, Arjanit Hoti i njohur si FC Latta, i cili në një prej emisioneve televizive ka shpërthyer në lotë, transmeton Telenews.al

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi e këndoi live një këngë për dëshmorët e Kosovës dhe në të njejtën studio i pranishëm aktori Hoti, teksa kjo këngë këndohej, shihej i emocionuar dhe me lotë në sy.

Vlen të ceket se tekst-shkrues i kësaj kënge është autori i mirënjohur i teksteve, Fatmir Muja. /Telenews.al

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme:

 

Të ngajshme

Meriton Mjekiqi largohet i pari nga pesë finalistët

Donat Hashani

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani