Telenews

Akuza shokuese, gruaja e Wilderit thotë se boksieri tentoi ta mbyste me jastëk

Fundjavën e kaluar në Arabinë Saudite, Deontay Wilder, pësoi një humbje të rëndë në ndeshjen ndaj Zhilei Zhangut.

“Bomberi i bronztë” u eliminua në raundin e pestë të asaj lufte dhe kështu pësoi disfatën e dytë radhazi.

Por karriera e Deontay Wilderit në boks dhe dy humbjet e tij radhazi janë aktualisht në prapavijë, sepse Wilderi pësoi ndoshta humbjen e tij më të madhe sot, shkruan Telenews.

Boksieri i famshëm është arrestuar për shkak të dhunës në familje. Gruaja e tij, Telli Swift e ka akuzuar atë për dhunë sistematike.

Të ngajshme

Fejohet Ardi i “BBVK”, kush është vajza

Erzana Fazliu

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani