Telenews

Alba i propozon Azemit që të jetë vëllai i saj, kjo është përgjigja e tij (VIDEO)

Në Big Brother VIP Kosova po vazhdon të ketë zhvillime interesante mes banorëve.

Rasti i fundit ishte edhe ai kur Alba i propozon Azemit që të jetë vëllai i saj.

Në videon e mëposhtme ndiqni përgjigjjen e Azemit:

Të ngajshme

A do të krijojë lidhje Buci? – Befason të gjithë me përgjigje

Donat Hashani

Nxehet Adri, i drejtohet Blerandos me këtë fjalë të ashpër

Donat Hashani

Puthje mes Lumbardhit dhe Albyt

Hafize Elshani