Telenews

AliExpress përdor imazhin e Shyhrete Behlulit për shitje të fustaneve!

Këngëtarja Shyhrete Behluli pos për këndim, shquhet edhe për fustanet e bukura me të cilët paraqitet në dasma e koncerte të ndryshme.

E një prej tyre, po përdoret për reklamim nga kompania gjigante e porosive ‘online’, AliExpress.

“Fustan luksoz mbrëmjeje me mëngë të gjata Iluzioni me rruaza V me jakë saten Veshje femrash me çokollatë një linjë. AliExpress me mijëra marka dhe miliona produkte, shkarkoni dhe merrni zbritje ekskluzive brenda aplikacionit”, thuhet në përshkrimin sipër fotografisë së Shyhretes.

Gjithsesi, nuk dihet nëse fustani i Shyhretes i takon realisht AliExpress-it, por një gjë është e sigurt, ajo shkëlqen në çfarëdo lloj veshjeje!

Të ngajshme

Detaje tronditëse – U përplasë nga një veturë teksa ishte në shiritin emergjent në autostradën “Arbën Xhaferi”

Donat Hashani

Pas paraqitjeve “live” në Tik Tok, Hajrizi lajmërohet edhe në emision: S’jam as në Kosovë e as në Ballkan (VIDEO)

Donat Hashani

OVL e UÇK-së në Ferizaj kërkon nga Shkupi lirimin e menjëhershëm të Blerim Ramadanit

Donat Hashani