Telenews

Analisti Astrit Gashi e gazetarja e sportit Alba Merovci kanë kaq vite diferencë në moshë

 

 

Analisti politik, Astrit Gashi dje është kurorëzuar me gazetaren e sportit, Alba Merovci.

Të dy kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me nënshkrimet në letër në Komunën e Prishtinës tek zyra e ofiçarisë, ditën e djeshme, përcjellë Telenews.al

Dyshja janë komentuar shumë për lidhjen e tyre për dallimin në moshë, por a e dini se sa është diferenca në moshë mes tyre?

Astrit Gashi ka 47 vjet ndërsa Alba 30 vjet, pra bëhet fjalë për 17 vite por realisht kjo nuk ka rëndësi kur të dy ndjehen të lumtur dhe çifti vetëm duhet të komplimentohet për lumturinë dhe harmoninë që kanë. /Telenews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alba A. Merovci (@alba.merovci)

 

Të ngajshme

Nga skena e Big Brother VIP Albania, Ledri tregon se a është ndarë me Sarën

Donat Hashani

Heidi flet pas eliminimit, tregon se a e priti

Donat Hashani

Kjo është banorja e rradhës që eliminohet nga finalja e Big Brother VIP Albania

Donat Hashani