Telenews

Arbenita Ismajli me poza atraktive nga pushimet në Dubai

arbenita-ismajli-me-poza-atraktive-nga-pushimet-ne-dubai

Reperi nga Gjilani, Fero dhe bashkëshortja e tij, modelja Arbenita Ismajli, po shijojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Çifti po kalojnë një periudhë të mrekullueshme në Dubai, ndërkohë që ka qenë bukuroshja nga Maqedonia që ka marrë vëmendje me disa fotografi në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për disa imazhe ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu, teksa është shfaqur tërësisht natyrale.

“Përshëndetje”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Ajo dhe artisti shqiptar janë bashkë prej shumë vitesh, e tani kanë edhe një vajzë të quajtur, Nina.

Dyshja duhet theksuar që u martuan në vitin 2021. /Telegrafi/

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani