Telenews

Ariana konfirmon rikthimin me Don Xhon? Modelja ruse i premton reperit dashuri të përjetshme (FOTO)

 

Dyshimet se Don Xhon dhe Ariana Lirey janë takuar sërish dolën të vërteta.

Ish-çifti ka kaluar kohë së bashku në Mal të Zi për xhirimet e videoklipit të ri të reperit, ku modelja është protagoniste.

Ka qenë artisti drenicas, i cili ka zbuluar pamje nga klipi duke befasuar të gjithë.

“Le të shpërthejë”, ka shkruar mbi videon e paralajmërimit Don Xhoni.

Të njëjtën video e ka shpërndarë edhe Ariana mbi të cilën ka shkruar: Faleminderit për tregimin tonë dhe dashurinë, të dua përgjithmonë.

Në një storie tjetër Don Xhoni ka shkruar: IKE është vepër e jo hajgare. Tregu i jonë ka pas nevojë për ksi kënge, kështu që priteni këtë javë bombën.

 

Të ngajshme

Olta për herë të parë rrëfen prapaskenat me Luizin gjatë xhirimit të filmit

KushtrimGuraj

Ariana nënë e katër fëmijëve, por është veshur si të ishte akoma adoleshente

KushtrimGuraj

Dafina fillon të qaj në mes të skenës, çka ndodhi me të

KushtrimGuraj