Telenews

Arjola poston fotografi me Ilirin, ka një shkrim të veçantë për të

Arjola dhe Iliri janë dyshja që krijuan shoqëri brenda shtëpisë së famshme të Shqipërisë “Big Brother VIP”.
Me një afrimitet mjaft të ngushtë dyshja treguan gjithmonë se i lidhën historitë dhe rrëfimi që bënin me njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja u komentuan mjaft shumë për puthjen në buzë që bënë derisa po inprovizonin një lojë, por që për ta ishte vetëm pjesë e lojës.

Edhe pas spektaklit dyshja duket se kanë shoqëri të mirë së bashku dhe së fundi janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit.
Dyshja kanë pozuar së bashku derisa këtë imazh e ka ndarë në Instagram aktorja Demiri.
https://www.instagram.com/p/CafIA3ztsCU/

Të ngajshme

PAMJE| Brenda shtëpisë milionëshe të Rita Orës

KushtrimGuraj

Dua Lipa shfaqet pa makijazh dhe veshje të thjeshtë gjatë një daljeje në Londër

Portali Telenews

West me akuza të rënda për Kardashianët: Gënjeshtarë, kanë “kidnapuar” vajzën time Chicago

Donat Hashani