Telenews

Arrestohet një person në Fushë-Kosovë, pasi iu gjet substancë narkotike gjatë kontrollit

Një person në Fushë-Kosovë është arrestuar.

Të njëjtit i janë gjetur dhe konfiskuar 7.40 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt,” thuhet në raportin e policisë.

source

Të ngajshme

Gërvalla takohet me kongresistin demokrat, rikonfirmohen marrëdhëniet e mira mes shteteve

KFOR-i kishte negociuar tërheqjen e paramilitarëve nga Banjska – çfarë thotë raporti i ICG-së

Normalizohet qarkullimi në pikat kufitare me Serbinë