Telenews

“Barbie” është shtatzënë

Aktorja, Margot Robbie, e cila ka luajtur rolin e kukullës në filmin e shumëpërfolur “Barbie”, është shtatzënë.

Ajo po pret fëmijën e parë me bashkëshortin, regjisorin, Tom Ackerley.

Lajmi vjen pasi Robbie është shfaqur në disa fotografi, ku shihej me barkun e rrumbullakosur, ndërsa po pushonte në Itali.

Disa burime e kanë konfirmuar lajmin për revistën People, ndërkohë që çifti nuk ka dhënë asnjë deklaratë.

Robbie dhe Ackerley janë martuar në vitin 2016, në një ceremoni private në gjirin Byron të Australisë.

 

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu