Telenews

Bardhi “Zhytet” në New York “Prap”

Këngëtari Bardhi ka sjellë sonte dy këngë për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Këngëtari është i njohur për hitet e tij, teksa edhe këngët e tij e fundit është punuar nga SBS Entertainment. E njëjta kompani ka bërë edhe videoklipin e këngës.

Videoklipi i këtyre dy këngëve është punuar në New York.

Bardhi ka realizuar disa hite këtë viti, derisa më i njohuri është ai që është punuar në duet me Elvana Gjata.

“Zhytëm” dhe “Prap” janë dy projektet e fundit të Bardhit, të stilit balada e që i përshtatën shumë mirë stinës së vjeshtës.

Të ngajshme

Tërhiqet trupi i pajetë i kosovarit me nënshtetësi norvegjeze që vdiq në një burg në Serbi

KushtrimGuraj

Voziti nën ndikimin e alkoolit, i merret leja për 1 vit e gjobitet me 500 euro

KushtrimGuraj

Prishtinë: Vdes çiklisti pasi goditet nga një automjet

KushtrimGuraj