Telenews

Bie një dron në Mitrovicë, dyshohet se është ushtarak

Një dron që dyshohet se është ushtarak është rrëzuar në oborrin e shtëpisë së një qytetari në Mitrovicë.

Siç raporton mediumi lokal Jepi Zë, nga fotografitë e dërguara nga dëshmitarët në Jepi zë shihet se droni është me përmasa mjaft të mëdha.
Ekipet e Policisë janë në vendin e ngjarjes dhe po merren me këtë rast.
Kjo zonë është izoluar nga Policia e Kosovës të cilët po merren me hetim.

Të ngajshme

Salla e sporteve në Samadrexhë merr emrin e heroit Afrim Bunjaku, komuna ndanë 5 mijë euro për familjen e tij

KushtrimGuraj

Policia me fushatë vetëdijësuese kundër zjarreve: “Mos ndez zjarr, mos shkakto rrezik të përgjithshëm”

KushtrimGuraj

Kurti në Ditën e Boshnjakëve: Jam krenar dhe mirënjohës për boshnjakët dhe kontributin e tyre

KushtrimGuraj