Telenews

Blerando ndërron profesion, ja ku do ta shihni

Blerando është tejet aktiv në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ai ka postuar disa skena nga seriali i Gjyles, shkruan Kosovarja.

Si duket përveç këndimit, ish banori i BBVK, ka aftësi të mira edhe në aktrim.

Mos është kjo ndonjë sinjal se Blerandon tani e tutje do e shohim vetëm në këtë fushë.

 

Të ngajshme

Bardhi mbyll zyrtarisht kontratën me menaxhimin e SBS dhe Jetmir Agaj

Erzana Fazliu

Soni Malaj: Nuk kam ndjekur çunat, por punën!

Erzana Fazliu

Reagimi i Piques kur në një stadium lëshohet kënga e Shakiras

Erzana Fazliu