Telenews

Bomberi Broja në formë edhe jashtë stadiumeve, kjo është e dashura e tij

Armando Broja është në lidhje me një vajzë shqiptare.
Emri i të dashurës së sulmuesit të Southamptonit është Fidela.
Lojtari shqiptar në “bio” të llogarisë së tij zyrtare në “Instagram” ka vendosur shkronjën “F” dhe një zemër afër shkronjës.
Gjithashtu, ajo javë më parë Brojës ia ka lënë një koment: “Dashuria ime” në “Instagram”, teksa lojtari ia ktheu me një unazë.
“Panorama Plus” sot ka publikuar edhe një foto të Fidelës, të dashurës së lojtarit që është nën pronësi të Chelseas.

Të ngajshme

Ky është kundërshtari i radhës i ekipit Bad News Eagles në turneun kualifikues RES Adriatic League

Flaka Ajeti

Përzgjedhësi Adil Maliq publikon listën e Kosovës U19 për dy ndeshje miqësore ndaj Shqipërisë U19

Flaka Ajeti

E bujshme: Dion Berisha zyrtarizohet në Bayern Munich

Donat Hashani