Telenews

Busquets: Barcelona nuk na ka kërkuar të ulim pagat

Sergio Busquets e ka zbuluar se Barcelona nuk i është drejtuar atij për të ulur një herë tjetër pagën.
Edhe pse gjërat u ngritën në fushë që nga ardhja e Xavit në kampionat gjatë sezonit 2021/22, Barça mbetet në një situatë të rrezikshme financiarisht.
Klubi bëri disa nënshkrime në janar dhe është i etur të vazhdojë rindërtimin e skuadrës së parë këtë verë.

Megjithatë, disa zyrtarë kanë pranuar publikisht se shpenzimet e tyre do të ndikohen nga rregulloret financiare të La Ligës.

Të ngajshme

Rusia i pranon gabimet gjatë mobilizimit të rezervistëve

KushtrimGuraj

“E kanë kallë Kosovën për pushtet”, gazetari Ridvan Berisha përplaset keq, autori e ndërpret emisionin

KushtrimGuraj

Kështu po duket Dhurata sonte gjatë një koncerti

KushtrimGuraj