Telenews

Real Estate

Banes me Qira

KushtrimGuraj
Banes me Qira – Lagjja e Spitalit ,Prishtinë – Tek restaurant Castle – 90 m2 – 2 Dhomë Gjumi – Sallon me Kuzhinë -Çmimi: 350...

Kat shtëpie me qira

KushtrimGuraj
Lëshohet me qira kat shtëpie me hymje të veçantë, rruga “Shaip Kamberi ” mrapa teatrit Dodona. Shitblerje & Qiradhënie Banesa | Lokale | Shtëpi |...

Banesë me Qira

KushtrimGuraj
Për banim dhe zyre në Tophane(Xhamia e Llapit) Kati i 1-rë 85 m2 Shitblerje & Qiradhënie Banesa | Lokale | Shtëpi | Toka #RoalRealEstate #Shitblerje...