Telenews

Çiljeta dhe Dijonisi planifikojnë bashkëpunim muzikor

  • Çiljeta Xhilaga ka shprehur interesin për të bashkëpunuar me Dijonis Bibën në një projekt muzikor.

Teksa po dëgjonte këngën e tij, ajo e pyeti atë për realizimin e materialit. Dijonisi u përgjigj se punoi vetë në këngën e tij, pasi siç tha, ka talent.

Pjesë nga biseda:

Çiljeta: Ku e keni bërë këtë këngën, kush e ka bërë?

Dijonisi: Regjistrimin e kam bërë tek një shok.

Çiljeta: Po tekstin?

Dijonisi: Vetë.

Çiljeta: Vetë?

Dijonisi: Jam talent në vijat muzikore.

Çiljeta: Bravo! Ja të shohim ç’do të ndrisim, kur të bëjmë një këngë.

 

Të ngajshme

Fejohet Ardi i “BBVK”, kush është vajza

Erzana Fazliu

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani