Telenews

Cllevio paralajmëron bashkëpunim me Stresin

cllevio-paralajmeron-bashkepunim-me-stresin

Cllevio, është reperi më i komentuar i kohëve të fundit.

E së fundi reperi ishte pjesë e një interviste në “RTSH” ku shpalosi gjëra rreth ngjarjeve të fundit.

Cllevio, gjithashtu foli edhe për raportin e tij me reperin shqiptar, Stresin.

Përtej kësaj, reperi zbuloi se ai dhe Stresi po sjellin bashkëpunimin e tyre.

“Jemi shok, nesër do nxjerrim bashkëpunim”, tha ai.

Ndër tjerash ai tregoi se familja dhe shoqëria janë lodhë nga ai.

“Nuk e kam lluksin me më shoqëru në komisariat sepse është lodhë familja më mu, problemi me mu është se ngec”, shtoi ai.

Të ngajshme

“Drag Queen” flet për të dashurën e tij

Portali Telenews

“Sherri” i Mihrije Brahës dhe Remzie Osmanit, reagon Naim Abazi

KushtrimGuraj

Ja kush u zgjodh modelja e vitit 2022

Genc Gerguri