Telenews

“Çmenden” tifozët anglezë, shikoni momentin kur Watkins shënon golin e fitores

Tifozët Anglezë vazhdojnë të besojnë se kombëtarja e tyre këtë vit do të shpallet kampione e Evropës.

Ollie Watkins shënoi golin e fitores në minutat e fundit të ndeshjes, për të siguruar finalen e madhe të “Euro 2024”.

Golin i tij është pritur me shumë entuziazëm nga tifozët anglezë dhe festa e tyre tashmë është bërë virale.

Të ngajshme

“Kam fjetur shumë net duke ëndërruar për këtë ditë”, Mbappe flet pas firmës me Realin

Erzana Fazliu

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Mbappe sot prezantohet në “Santiago Bernabeu”

Erzana Fazliu