Telenews

‘Çmendet’ rrjeti, Donaldi i shkon Borës në banesë? (FOTO)

Historia e Borës dhe Donaldit është rikthyer sërish në vëmendje me një lajm që pa diskutim do t’i gëzojë shumë fansat.
Mediat në Shqipëri, konkretisht portali “Kryefjala” ka raportuar se makina e Donaldit është parë e parkuar përpara apartamentit të ri të Borës, në një prej lagjeve të kryeqytetit shqiptar.
Si provë janë fotografitë e makinës me tabelat e njëjta të regjistrimit që janë kapur nga ndjekësit.
Ky raportim ka ngjallur ‘flakët’ e ribashkimit potencial të dyshes pas gjithë dramës që ndodhi në “Big Brother VIP”, shkruan Prive.al.

Të ngajshme

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani

Stresi reagon pas situatës në veri: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Donat Hashani