Telenews

‘Çmendet’ rrjeti, Donaldi i shkon Borës në banesë? (FOTO)

Historia e Borës dhe Donaldit është rikthyer sërish në vëmendje me një lajm që pa diskutim do t’i gëzojë shumë fansat.
Mediat në Shqipëri, konkretisht portali “Kryefjala” ka raportuar se makina e Donaldit është parë e parkuar përpara apartamentit të ri të Borës, në një prej lagjeve të kryeqytetit shqiptar.
Si provë janë fotografitë e makinës me tabelat e njëjta të regjistrimit që janë kapur nga ndjekësit.
Ky raportim ka ngjallur ‘flakët’ e ribashkimit potencial të dyshes pas gjithë dramës që ndodhi në “Big Brother VIP”, shkruan Prive.al.

Të ngajshme

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Donat Hashani

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me duar të bashkuara

Donat Hashani

“Udhëtimi” u bë shkak i ndarjes së Bleros me ish të dashurën

Donat Hashani