Telenews

Dafina dhe Elinel sjellin bashkëpunimin “Faj”

Rep artisti Elinel ka bashkëpunuar me shumë artistë, kësaj here “Fajin” ja ka besuar vetëm Dafinës

Kënga tashmë gjendet në kanalin Youtube

The post Dafina dhe Elinel sjellin bashkëpunimin “Faj” appeared first on tëvë1.

Të ngajshme

Atletico Madrid përdorë këngën e Ledri Vulës për sondazhet e klubit

Donat Hashani

Mc Kresha dhe Lyrical Son me bashkëpunimin e ri ”Perla” (VIDEO)

Edmond Vila

Producenti Ilir Geci “dridh” Stambollin me eventin “The Best Of Europe Awards 2024”

Edmond Vila