Telenews

Dafina dhe Ylli vazhdojnë t’i “trazojnë ujërat”, pozojnë me duar të bashkuara

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, sot ka kapur vëmendjen e të gjithëve me postimin e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”.

“Duar të bashkuara” me Yll Limanin dhe me një etiketim sipër është postimi i Dafina Zeqirit, e cila “trazoi” ujërat e publikut.

Siç duket, dyshja e estradës kosovare janë gati edhe për një bashkëpunim të radhës.

Mbrëmë, edhe Yll Limani ka publikuar një fotografi nga pjesët skenike, ku edhe Dafina Zeqiri ka publikuar po të njëjtën skenë disa fotografi. E në këto imazhe, Ylli ka shkruar”  amo a ja vlen nëse ma nuk mki?”.

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat, së shpejti me projekt të ri muzikor

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani