Telenews

Del video, Cllevio e kishte ndjekur babanë e Noizyt në Durrës

Reperi, Kleviol Ahmeti gjatë kohës që jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ishte pjesë e grupit “The Bloody Alboz” dhe mbante nofkën “Hudra”, pasi u kthye në Shqipëri ndryshoi nofkën në “Cllevio Serbiano” e që në vitet e fundit u bë i njohur përmes rrjeteve sociale.
Por, Cllevio vitin e kaluar kishte publikuar një video duke e ndjekur me veturë babanë e reperit, Noizy, Bashkimin.
Në një moment gjatë videos, reperi e ndalon Bashkimin dhe i thotë:
“O xhaxh, po të përshëndes për qejf, edhe unë jam një nga ata që djali jot nuk e ka qejf, po ti je baba dhe ke kampion djalin, pavarësisht se ne në rrugë, unë jam Cllevio Serbiano, respekte, gjujts nga Amerika”, iu drejtua Cllevio babait të Noizyt.

Për ta shikuar videon, KLIKONI KËTU – VIDEO.
 

Të ngajshme

Gjesti publikon këngën e re “Oh Zot”, thotë se të gjitha përfitimet e këtij projekti dedikohen për bamirësi

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj

E përfshiu në këngën e re “Hala”, ish e dashura i drejtohet Don Xhonit: Faleminderit që nuk më harron

KushtrimGuraj