Telenews

Demi Rose “përvëlon” rrjetin, nuk i lë vend imagjinatës

Blogerja e famshme, Demi Rose, ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Fotografitë janë bërë virale në rrjetet sociale.

Ato kanë bërë që shumë ndjekës të komentojnë për paraqitjen e saj të jashtëzakonshme.

Image

Demi Rose

FOTO GALERI

Demi Rose është e njohur për paraqitjet e saj tërheqëse në media sociale, dhe këto fotografi të reja nuk kanë qenë një përjashtim.

Të ngajshme

Skender Hasi publikon këngën “Jo nuk shkelet kurrë Drenica”

Donat Hashani

Raportohet për dy tërmete në Turqi

Hafize Elshani

Ismaili: Rritja ekonomike për vitin 2022 ishte 3.5%, inflacioni 11.6%

Donat Hashani