Telenews

Deputeti kapet duke luajtur shah në seancën e Kuvendit

Mes debateve të ashpra që ka përfshirë që në nisje seancën plenare, momente pikante vijnë nga salla e Kuvendit. LSA ka publikuar disa momente ku shfaqet deputetët dhe ministrat në sallë.

Por mes këtyre momenteve ku kulmon debati dhe deputetët e PD-së kërkojnë praninë e kryeministrit Edi Rama, siç duket një prej deputetëve socialistë vijon të luaj i qetë…shah.

Bëhet fjalë për deputetin Eduard Shalsi.

Të ngajshme

Olta Gixhari zgjedh të largohet nga BBVIP, Luizi mundohet t’i ndryshojë mendjen: Rri moj burrneshë, nuk ke pse ikën

Donat Hashani

Kurti takoi përfaqësuesit e shoqatës së ish të burgosurve politikë të Kosovës

Donat Hashani

Tirana me çmimet e apartamenteve më të shtrenjta pas Parisit dhe Beogradit

Donat Hashani