Telenews

DERBIN FRANCEZ, MONACO – PSG, MUND TA SHIKONI NË KËTO LINQE

Monaco dhe Paris Saint-Germain kanë publikuar tashmë formacionet zyrtarë për ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 29-të në Ligue 1.
Klubi kryeqytetas është mysafir i ekipit nga Monte Carlo në ndeshjen që pritet të zhvillohet në Stade Louis II me fillim nga ora 13:00.
Ekipi i Mauricio Pochettinos vjen nga një fitore e madhe ndaj Bordeaux dhe synon fitoren e radhës për t’iu ofruar edhe më shumë matematikisht titullit.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Të ngajshme

Ndeshjet e Shqipërisë në këtë medium kosovar nën komentimin e Dritan Shakohoxhës

Donat Hashani

Kurti takohet me Ballkanin: Suhareka është shndërruar në qytet të sportit

Kurti pret lojtarët dhe stafin e KF Ballkanit: Qeveria ëshë e hapur për ju, Suharekën e keni shndërruar në qytet të sportit

Donat Hashani