Telenews

DERBIN FRANCEZ, MONACO – PSG, MUND TA SHIKONI NË KËTO LINQE

Monaco dhe Paris Saint-Germain kanë publikuar tashmë formacionet zyrtarë për ndeshjen derbi të vlefshme për javën e 29-të në Ligue 1.
Klubi kryeqytetas është mysafir i ekipit nga Monte Carlo në ndeshjen që pritet të zhvillohet në Stade Louis II me fillim nga ora 13:00.
Ekipi i Mauricio Pochettinos vjen nga një fitore e madhe ndaj Bordeaux dhe synon fitoren e radhës për t’iu ofruar edhe më shumë matematikisht titullit.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Të ngajshme

Rashica flet pas momentit historik me Galatasarayn

Furtuna Zejnullahu

Galatasaray shpallet kampion në Turqi, Rashica lë gjurmë në fitoren ndaj Ankaragucu

Furtuna Zejnullahu

Ferizaj përfundon në procedurë disiplinore të FFK-së për ndeshjen kundër Dukagjinit

Furtuna Zejnullahu