Telenews

Digjet flamuri i Serbisë në Mitrovicë të Veriut

Policia e Kosovës ka njoftuar se në afërsi të një lokali në Mitrovicën e Veriut është djegur flamuri i Serbisë.

Në raportin 24-orësh bëhet e ditur se pas shikimit të video-incizimeve “është vërejtur se aty pranë kanë kaluar katër persona të panjohur dhe dyshohet se njëri prej tyre i ka vënë flakën flamurit”.

Zëvendësdrejtori i Policisë për rajonin e veriut, Veton Elshani, ka konfirmuar për KOHËN se bëhet fjalë për flamurin e Serbisë.

Rasti është nën hetim për veprën penale “nxitje e përçarjes dhe mosdurimit”.

Të ngajshme

Detaje tronditëse – U përplasë nga një veturë teksa ishte në shiritin emergjent në autostradën “Arbën Xhaferi”

Donat Hashani

Pas paraqitjeve “live” në Tik Tok, Hajrizi lajmërohet edhe në emision: S’jam as në Kosovë e as në Ballkan (VIDEO)

Donat Hashani

OVL e UÇK-së në Ferizaj kërkon nga Shkupi lirimin e menjëhershëm të Blerim Ramadanit

Donat Hashani