Telenews

DITA E BAJRAMIT NË KOSOVË ME KËTË NUMËR TË AKSIDENTEVE, PATI EDHE ME FATALITET

Gjatë ditës së djeshme, që ishte festa e Bajramit, në vendin tonë kanë ndodhur 68 aksidente.
Njëri prej tyre ishte me fatalitet, 34 me të lënduar dhe 33 me dëme materiale.
Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 376 gjoba trafiku.
Gjithashtu, janë arrestuar 13 persona dhe 11 janë dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështetë 100% Serbinë

Furtuna Zejnullahu

Hoxha: Kurti mund të shkarkohet apo të dorëhiqet

Furtuna Zejnullahu

Borrell: Mirëpres zbarkimin e 700 forcave të NATO-s në Kosovë, qetësia të rivendoset menjëherë

Furtuna Zejnullahu