Telenews

Don Xhoni me lëvdata ndaj Policisë së Kosovës: Më të mirët në rajon

Artisti i njohur i estradës kosovare, Don Xhoni, ka publikuar një “instastory”, ndryshe nga ajo që jemi mësuar në profilin e tij në rrjetin social Instagram.

Don Xhoni, përmes një fotografie, ka përçuar një mesazh teksa thekson respektin që posedon ndaj Institucioneve të vendit.

“Respekt për policinë tonë, më të mirët në rajon”, ka shkruar ai në fotografinë ku shihen katër zyrtarë policorë.

Në këtë fotografi shihet vetura e tij luksoze Lamborghini dhe katër zyrtarë policorë.

Ndryshe, sa i përket aktiviteteve të tij të fundit muzikore, kënga e fundit e publikuar deri më tani nga Don Xhoni është e titulluar “Shoki-Freestyle”.

 

source

Të ngajshme

Surpriza e shumëpritur, babai suprizon Heidin: Do e marr me vete…

Donat Hashani

Risi në “Big Brother VIP 3”! Finalistët ndahen në çifte, fituesit përballen për çmimin e madh

Donat Hashani

Meritoni, finalisti i parë që lë garën për çmimin e madh! Opinionisti Arbër Hajdari: Ja çfarë e penalizoi

Donat Hashani