Telenews

Dua Lipa duket e mahnitshme në fustan sateni, teksa publikoi fotografi përpara shfaqjes në Bogota

dua-lipa-duket-e-mahnitshme-ne-fustan-sateni,-teksa-publikoi-fotografi-perpara-shfaqjes-ne-bogota

Ajo aktualisht është në turne të albumit të saj të dytë të quajtur “Future Nostalgia”.

Dhe Dua Lipa tregoi figurën e saj të mahnitshme të dielën në një sërë fotografish që ka shpërndarë nga koha e saj në Kolumbi.

Këngëtarja, 27-vjeçare, ka veshur një fustan të gjatë të mëndafshtë ngjyrë kafe, teksa mori poza të ndryshme përpara se të dilte në skenë në kryeqytetin e vendit, Bogota.

Foto: Screenshot/Instagram

Fustani përmbante disa detaje të mahnitshme, një pjesë të lidhur në qafë dhe me dekolte të hapur në pjesën e gjoksit.

Bukuroshja shqiptare zgjodhi një palë taka me stil teksa shikonte joshëse para kamerës.

E njëjta kishte një grim të shkëlqyeshëm dhe kishte lënë të lëshuara flokët e gjata.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesja e hitit “Levitating” dukej se po kalonte një kohë të mirë në vend dhe në një rast po firmoste autografe dhe shijonte kokteje.

“Jemi gati Bogota. E lumtur që jam këtu me ju. Shihemi sonte”, tha ajo.

Performanca e Duas në Bogota vjen pas koncerteve në Brazil dhe Argjentinë. 

Të ngajshme

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

Genc Gerguri

Big Mama thotë se fiton 20 mijë euro nga një dasmë

Donat Hashani

Kërkesa e pazakontë e Adele për fansat: Konsumoni sa më shumë alkool gjatë koncerteve të mia

Portali Telenews