Telenews

E ngatërruan me hajdut, policia vret 28-vjeçarin në SHBA

Policia në Ohio të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka vrarë aksidentalisht një 28-vjeçar.

Ai kishte shkuar të pastronte shtëpinë e gjyshes së vdekur, ndërsa efektivët e ngatërruan me një hajdut dhe i qëlluan me armën e shërbimit.

Sipas mediave vendase policia kishte marrë një denoncim nga një fqinj i të moshuarës së ndjerë dhe dyshuan se ishte hajdut, ka shkuar dhe ka shkrepur armën mbi të riun pasi ai tentoi të arratisej.

Të ngajshme

Tirana me çmimet e apartamenteve më të shtrenjta pas Parisit dhe Beogradit

Donat Hashani

Nga sot, ndezja e dritave të veturës ditën nuk është e detyrueshme në Kroaci

Donat Hashani

Medvedev kërcënon NATO-n: Rusia do të vë në shënjestër paqeruajtësit e saj, nëse vendosen në Ukrainë

Donat Hashani