Telenews

E papritur: Arta Nitaj së shpejti do të bëhet nënë

arta-nitaj-tregon-se-nuk-pi-alkool

 

 

Arta Nitaj po bëhet nënë! Po, po e lexuat mirë!

Prej disa kohësh është zhdukur nga rrjetet sociale duke marrë pushim nga jeta publike dhe kjo me arsye.

Prive zbulon se Arta është në pritje të ëmbël dhe madje zbuluam dhe gjininë.

Për më shumë detaje, ndiqni materialin në videon e mëposhtme!

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani