Telenews

E PAPRITUR: VDES MINO RAIOLA

Ka vdekur Mino Raiola, menaxheri më i famshëm i lojtarëve në botën e futbollit.
Ai vdiq të enjten në moshën 54-vjeçare si pasojë e një sëmundjeje, njoftojnë mediat italiane.

Raiola kishte nën menaxhim yjet e futbollit si Zlatan Ibrahimoviç, Erling Haaland dhe Paul Pogba.

Të ngajshme

Rrahmani: Edhe 100 herë me më thirrë Kombëtarja e mos me më fut në lojë, unë vij prapë

Hafize Elshani

Interi dominues merr fitoren minimale përballë Atletico Madridit në ndeshjen e parë

Donat Hashani

Paqe në Eindhoven mes PSV-së dhe Dortmundit

Donat Hashani