Telenews

Edi Rama sulmohet me “serum” nga deputetët e opozitës

Në Shqipëri është duke u mbajtur seanca e Kuvendit të Shqipërisë.

Në këtë seancë Edi Rama u sulmua me “serum” nga deputetët e opozitës.

Të ngajshme

Olta Gixhari zgjedh të largohet nga BBVIP, Luizi mundohet t’i ndryshojë mendjen: Rri moj burrneshë, nuk ke pse ikën

Donat Hashani

Kurti takoi përfaqësuesit e shoqatës së ish të burgosurve politikë të Kosovës

Donat Hashani

Tirana me çmimet e apartamenteve më të shtrenjta pas Parisit dhe Beogradit

Donat Hashani