Telenews

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Fituesja e edicionit të tretë të “Big Brother Vip Albania 3” është Egla Ceno.

Aktorja ishte në garë për çmimin e madh me kolegun e saj, aktorin e mirënjohur shqiptar, Julian Deda.

Ajo ka qenë një ndër emrat më të përfolur të këtij edicioni.

Vlera e çmimit të madh është 100 mijë euro.

Kujtojmë që finalisti i pestë ishte Meriton Mjekiqi, finalistja e katërt, Heidi Baci dhe finalisti i tretë, Romeo Veshaj.

Ky ishte edicioni i parë që kishte pesë finalistë nga tre edicione gjithsej.

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani